Dokumenti

2017. gada 22. aprīlī ir stājušies spēkā Dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumi un Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumi ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Padomes 2017. gada 13. aprīļa attiecīgajiem lēmumiem Nr.1/16 un Nr.1/17.

“Dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumi” nosaka dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas kārtību, pārvades sistēmas operatora un pārvades sistēmas lietotāju tiesības, pienākumus un atbildību. Tāpat noteikumi nosaka informācijas apmaiņas kārtību starp pārvades sistēmas operatoru un sistēmas lietotājiem, sistēmas lietotāju balansa atbildību un kārtību, kādā pārvades sistēmas operators veic dienas nebalansa maksas aprēķinu.

“Dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumi” pieejami ŠEIT

Pieteikums dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas tiesību iegūšanai

Pārvades sistēmas pakalpojumu līgums

Balansēšanas līgums

Pieteikums par balansa atbildību

“Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumi” nosaka dabasgāzes uzglabāšanas sistēmas operatora un Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietotāju tiesības, pienākumus un atbildību. Noteikumi nosaka arī kārtību, kādā pretendents iesniedz pieteikumu par krātuves lietošanas tiesību iegūšanu, tiek noslēgts uzglabāšanas pakalpojumu līgums. Tāpat tajos atrunāta krātuves jaudas rezervēšanas un krātuvē esošās dabasgāzes daudzuma un krātuves jaudas nodošanas kārtība, informācijas apmaiņas kārtība starp dabasgāzes uzglabāšanas sistēmas operatoru, dabasgāzes pārvades sistēmas operatoru un krātuves lietotājiem.

“Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumi” pieejami ŠEIT

Pieteikums krātuves lietošanas tiesību iegūšanai

Līgums par dabasgāzes uzglabāšanas pakalpojumiem

Pieteikums jaudas produktu rezervēšanai

Pieteikums par jaudas produktu piemērošanu krājumiem

Pieteikums jaudas vai gāzes nodošanai krātuvē

Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Piekrītu